€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech na budowie bez znajomości języka od zaraz w Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: HAMBURG
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: 20 lipca 2020 02:50

Od zaraz na terenie Bremen dostępna aktualna oferta pracy w Niemczech w budownictwie. Zatrudnienie bez znajomości języka przy elewacjach.

Firma TZ Montage GmbH obecnie poszukuje pracownikow budowlanych – Zakwaterowanie gwarantowane Bezplatne

Bez znajomosci jezyka – Opiekun budowy posluguje sie jezykiem polskim.

Praca w Niemczech na budowie -HAMBURG ewentualnie BREMEN .

Zatrudnimy : Fasadowców

Wymagania: – elastyczność, niezawodność, motywacja do pracy fizycznej,
– prawo jazdy B,
– komunikatywna znajomość j. niemieckiego, pozwalająca komunikować się na stanowisku pracy- (przydatna ale nie wymagana )

Obowiązki:​
-Montaż okładziny elewacyjnej
– Montaż podkonstrukcji aluminiowej lub drewnianej
– Montaż – przyklejanie płyt wełny mineralnej.
– inne typowe prace fasadowcow

Warunki pracy:
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny – rozmowa w jezyku polskim.

TELEFON : +49 1520 295 8318

ID ogłoszenia: 3125f13f886902e3