€ 3,200.00

Oferta pracy w Niemczech na budowie dla elektryków w Regensburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Regensburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do 4 lat
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 listopada 2018 00:24
  • Wygasa: 14 dni, 3 godzin

Firma z Regensburg poszukuje obecnie wykwalifikowanych elektryków do podjęcia pracy w Niemczech na budowie. Zatrudnienie dla doświadczonych pracowników od zaraz przy montażu instalacji.

Treść oferty
Zakres obowiązków:
1. Wykonywanie instalacji elektrycznych.
2. Przeprowadzanie kontroli zgodnie z instrukcjami.

Wymagania

1. Wykształcenie zawodowe jako eletryk, elektronik lub pokrewne.
2. Certyfikat/świadectwo upoważniające do wykonywania zawodu elektryka w Niemczech.
3. Umiejętność posługiwania się schematami połączeń (E-Plan, Racos)
4. Podstawy SPS
5. Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B1. Znajomość języka niemieckiego
będzię werifikowana podczas rozmowy telefonicznej.

Oferujemy:
1. Pensję zasadniczą w wysokości 3200€ brutto miesięcznie (40 godzin w tygodniu). Dodatkowo do wynagrodzenia zasadniczego przysługują dodatki za nadgodziny, pracę w godzinach nocnych, niedziele oraz dni ustawowo wolne od pracy.
2. Umowę o pracę tymczasową na czas nieokreślony..
3. Perspektywa pracy u naszego klienta do 4 lat z możliwością przejęcia.
4. Dodatek urlopowy oraz świątęczny (po 150€).
5. Pomoc w znalezieniu odpowiedniego zakwaterowania przed rozpoczęciem pracy.
6. Stała opieka polskiego koordynatora na miejscu w kwestiach organizacyjnych oraz pracowniczych.

ID ogłoszenia: 9735bd8648f4676d

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.