€ 11-14/h + dieta

Oferta pracy w Niemczech na budowie dla kafelkarza-fliziarza Fulda od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fulda
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 10 lutego 2020 04:00

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na budowie dla kafelkarza-fliziarza. Zatrudnienie dla budowlańców z podstawową znajomością języka i doświadczeniem na podobnym stanowisku.

Stanowisko: Pracownik budowlany – kafelkarz

Miasto: Fulda, Niemcy

Wynagrodzenie: 11-14 euro brutto na godzinę pracy + dieta za każdy dzień roboczy w wysokości 20 do 40 euro netto

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem będzie wykonywanie prac budowlanych, polegających na układaniu różnego rodzaju płytek
  • wszelkie prace dodatkowe – przygotowanie podłoża, obcinanie płytek
  • praca na podstawie rysunku technicznego
  • wykonywanie zadań wykończeniowych + wypełnianie spoin

Oczekiwania:

  • własne auto oraz prawo jazdy kat.B
  • przynajmniej 2 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego konieczna jest na poziomie podstawowym

Oferujemy:

  • stałe wsparcie opiekuna z agencji pośrednictwa
  • wsparcie w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • pomoc w zorganizowaniu wyjazdu do Niemiec
  • gotowość pracy w godzinach nadliczbowych
  • bardzo dobre zarobki
  • świadczenia socjalne
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy podpisanej bezpośrednio z pracodawcą

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia poprzez źródło.

Krótki link: http://bit.do/kafelkarz-fulda

źródło: https://impactjob.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/305659/0/

ID ogłoszenia: 2225e40357748aad