€ 14,45 + dieta + zakwaterowanie

Oferta pracy w Niemczech na budowie dla murarza od zaraz z zakwaterowaniem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 lipca 2016 00:52

Szukamy pracowników budowlanych do pracy w Niemczech. Zatrudnienie od zaraz z zakwaterowaniem na stanowisku murarza dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Murarz

Lokalizacja: Niemcy

Stawka godzinowa: 14,45 euro brutto na godzinę plus dieta w wysokości 15 euro netto za każdy dzień roboczy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • prace budowlane od podstaw
  • przebudowy, stawianie ścian
  • inne prace na bieżąco zlecane przez pracodawcę

Oczekiwania:

  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • koniecznie doświadczenie zawodowe
  • możliwość przyjechania swoim autem – może być 1 samochód na dwóch pracowników
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy
  • dobre zlecenia, sprawdzonych klientów
  • możliwość pobierania zaliczek
  • zamieszkanie
  • zatrudnienie na podstawie umowy z niemieckim pracodawcą
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • ubezpieczenie pracownicze
  • dodatkowo płatne nadgodziny – plus 25%
  • wsparcie na miejscu polskiego biura

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo na adres:

  • biuro@polwork.pl

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 0048724799864

źródło: http://www.praca4u.net/murarz-budowa-od-zaraz-id392160.html

ID ogłoszenia: 4455795206dc79c6