€ od 11 euro brutto za godzinę

Oferta pracy w Niemczech na budowie dla płytarza – glazurnika Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 marca 2015 00:18

Aktualnie poszukujemy pracowników budowlanych do pracy w Niemczech na stanowisku glazurnik – Płytkarz. Zatrudnienie w Berlinie od zaraz przy montażu płytek.

Stanowisko: Glazurnik

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: stawka od 11 euro brutto za godzinę plus dieta

Termin: od zaraz

Opis stanowiska:

  • Pracownik samodzielnie będzie przygotowywał sobie podłoże do pracy – skuwał, oczyszczał, montował płytki, fugował.
  • Obowiązkiem będzie również montaż płytek z kamienia naturalnego i prace przy renowacji posadzek.

Oczekiwania:

  • posiadanie udokumentowanego doświadczenia – minimum 5 lat w pracy glazurnika
  • umiejętność wykonywania renowacji posadzek
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym
  • duża dokładność, obowiązkowość, fachowość
  • wymagamy od kandydatów możliwości przyjechania swoim autem oraz posiadania narzędzi

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie – stawkę podstawową oraz dietę netto
  • niemiecka umowa z ubezpieczeniem i odprowadzaniem stawek
  • możliwość pobrania zaliczek raz w tygodniu
  • zorganizowane bezpłatne miejsce zamieszkania
  • praca na dłużej – nie jest to zatrudnienie tymczasowe

Aplikacja:
Zgłoszenie w formie wiadomości e-mail prosimy przesłać na adres: biuro@flexjob.pl
Kontakt telefoniczny pod numerem: +48 32 746 57 40

źródło: http://www.praca4u.net/plytkarz-glazurnik-id271032.html

ID ogłoszenia: 35954f2f9263d781