€ 12-14 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech na budowie glazurnik przy układaniu płytek Stockach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stockach
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 12 września 2016 02:56

Oferujemy zatrudnienie na budowie dla glazurnika – kafelkarza w Stockach. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla Polaków przy układaniu płytek i kafelków.

Stanowisko: Glazurnik – kafelkarz

Miasto: Stockach, Niemcy

Zarobki: stawka godzinowa od 12 do 14 euro brutto na godzinę

Zakres zadań:

  • prace wykończeniowe, polegające na układaniu płytek i kafelków

Oczekiwania:

  • wiek pomiędzy 25 a 50 lat
  • czynne prawo jazdy kat.B i możliwość przyjechania swoim samochodem na miejsce
  • brak nałogów
  • doświadczenie wieloletnie na stanowisku glazurnika – kafelkarza lub wykształcenie zawodowe
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Zapewniamy:

  • zorganizowane zamieszkanie
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony z ubezpieczeniem emerytalnym oraz zdrowotnym
  • wysokie wynagrodzenie
  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • przejrzystą umowę o pracę

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na poniższy adres kontaktowy: borys-personal@gmx.de

Kontakt telefoniczny dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 do 16, pod numerem: 0049160-2163542

źródło: http://www.praca4u.net/plytkarz-glazurnik-niemiecka-firma-id407592.html

ID ogłoszenia: 7957d6fa8bd4bba