€ 2,400.00

Oferta pracy w Niemczech na budowie hydraulik, monter instalacji sanitarno-grzewczych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erfurt
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Pełny etat
  • Opublikowany: 21 marca 2019 12:47

Na terenie Erfurtu do podjęcia od zaraz praca w Niemczech na budowie dla hydraulików – monterów instalacji sanitarnych i grzewczych. Oferta z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie.

Opis oferty:
Poszukujemy dla Niemieckiej firmy hydraulików , monterów instalacji sanitarno-grzewczych j. Niemiecki komunikatywny, może być w brygadzie 2/3 osobowej jedna osoba niemieckojęzyczna, pozostałe wtedy nie muszą znać języka. Jeżeli natomiast nie znasz języka dołączymy cię do którejś z brygad .

Wynagrodzenie dla monterów oscyluje w granicach od 12€-13.50€ brutto H plus diety w granicach od 3,00- 4,70 € netto również za każdą przepracowaną godzinę.

Z tej diety pracownik opłaca zakwaterowanie, którego koszt waha się od 15-20 €/ os za dobę. Nasza firma każdorazowo załatwia mieszkania dla pracowników- przy zatrudnieniu danego kandydata w naszej siedzibie w Erfurcie podajemy zawsze adres budowy oraz zakwaterowania.

Pracownik otrzymuje pensje do 15-go każdego miesiąca.

Zatrudniamy ekipy 2/3 osobowe z jednego rejonu zamieszkania, w tym jedna osoba musi komunikować się po niemiecku. Z Polski należy dojechać do Erfurtu do naszej siedziby na własny koszt, tam otrzymujecie od nas auto służbowe z

kartą paliwową i od tego momentu poruszacie się tym autem po Niemczech i Polsce .
Zakres obowiązków:
Montaż instalacji sanitarno-grzewczych .
Wymagania:

-dyplom potwierdzający kwalifikacje jako hydraulik – monter instalacji sanitarno-grzewczych lub wieloletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
-prawo jazdy kategorii B ( warunek konieczny )
-gotowość do montażu
-umiejętność pracy w zespole i gotowość do pracy
-znajomość j. niemieckiego lub angielskiego (mile widziana)

Nasz klient oferuje:

-Umowa na pełny etat bez pośrednio z Niemieckim pracodawcą
-Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
– Wynagrodzenie brutto od 12 €/h – 13.50 €/ + diety netto za każdą przepracowaną godzinę od 3 €/h – 4,70 €/h
-do 30 dni urlopu w roku
-dodatki urlopowe i bożonarodzeniowe
-wysokiej jakości wyposażenie narzędziowe i maszynowe
-odzież robocza od engelbert strauss®
-samochód służbowy (od miejsca zamieszkania) z własną kartą paliwową
-kursy j. niemieckiego/ angielskiego w naszym oddziale we Wrocławiu
-możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego w akademii naszej firmy
-zakładowe zabezpieczenie emerytalne
-PLUS CARD – status pacjenta prywatnego
-organizacja noclegu w miejscu pracy indywidualna osoba do kontaktu, także w weekendy.

CV w języku Niemieckim wraz z dokumentami takimi jak : świadectwo czeladnika , świadectwa pracy, dokumenty potwierdzające szkolenia prosimy przesłać na adres e-mal: cv@sternjob.com w tytule napisać “Hydraulicy Erfurt”

Prosimy również o umieszczenie na CV klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunkowych (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Pośrednictwo Pracy “SternJob” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”

ID ogłoszenia: 6055c8fb10bf1e19