€ 2000€

Oferta pracy w Niemczech na budowie jako elektryk od zaraz, Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: nieokreslona
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 kwietnia 2019 02:10

Agencja “HR Investment” poszukuje doświadczonych elektryków budowlanych do zaraz do podjęcia pracy w Niemczech w budownictwie na terenie Stuttgartu.

HR Investment Sp. z o. o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy świadczącą profesjonalne usługi z zakresu outsourcingu personalnego. Specjalizujemy się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.
Dla naszego Klienta w Niemczech poszukujemy osób na stanowisko:
Elektryk
Obowiązki:
– montaż instalacji elektrycznych na budowach
– naprawa i konserwacja urządzeń w zakresie techniki budowlanej i przemysłowej
– wykrywanie i usuwanie usterek w instalacjach
Wymagania:
– PODSTAWOWA znajomość języka niemieckiego
– doświadczenie w pracy na w/w stanowisku
– aktualne uprawnienia SEP (do 1 kV)
Oferujemy:
– wynagrodzenie : od 12,50 € brutto/h (Elektryk z SEP)
– zorganizowane i opłacone zakwaterowanie!
– premie za frekwencje : 100 € za pełny miesiąc
– zwracamy koszt pierwszej podróży (65€)
– zwracamy koszty przejazdu z i do pracy (65€)
– wypłacamy ekwiwalent za odzież i/lub narzędzia robocze
– legalne zatrudnienie w Niemczech u naszego Klienta
– umowę o pracę (składki ZUS, A1, karta EKUZ)
– wsparcie polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

Zgłoszenia prosimy wysłać na adres : rekrutacja@hrigroup.pl lub telefonicznie,
pod numerem : +48 539 955 300.

HR Investment Sp. z o. o.
Ul. Stalowa 9
41-214 Sosnowiec

Adres korespondencyjny :
Pl. Powstańców Śląskich 13/4
53-329 Wrocław

Certyfikat KRAZ 4755

ID ogłoszenia: 2205cac96d204fc0