€ 13,10 euro brutto/h + dieta

Oferta pracy w Niemczech na budowie jako malarz budowlany od zaraz Fulda

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fulda
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 12 grudnia 2016 04:48

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla pracowników budowlanych na stanowisko malarza. Ogłoszenie z Fuldy dla Polaków przy wykończeniach – malowaniu i tapetowaniu wnętrz.

Stanowisko: Malarz budowlany
Miasto: Fulda, Niemcy
Stawka godzinowa: 13,10 euro brutto na godzinę pracy plus dieta dzienna w wysokości 40 euro

Opis stanowiska pracy:

  • prace wykończeniowe polegające na malowaniu i tapetowaniu
  • inne prace zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • chęć podjęcia długotrwałej współpracy
  • posiadanie doświadczenia w pracy na stanowisku malarza budowlanego
  • prawo jazdy kat.B
  • możliwość przyjechania swoim samochodem
  • praktyczna umiejętność pracy zgodnie z najnowszymi technologiami
  • atutem będą referencje od poprzednich pracodawców
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • możliwość zatrudnienia na dłużej
  • niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem i odprowadzeniem składek
  • pracę u niemieckiego pracodawcy bez pośredników
  • bardzo dobrą stawkę godzinową oraz dietę
  • możliwość wypracowywania nadgodzin

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 955584db2d6c73a3