€ 12,50 euro brutto/h + dieta + zakwaterowanie

Oferta pracy w Niemczech na budowie malarz bez języka od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 grudnia 2015 01:44

Szukamy pracowników budowlanych w Monachium przy malowaniu i tapetowaniu ścian. Oferta pracy w Niemczech od zaraz bez znajomości języka niemieckiego dla malarza.

Stanowisko: Malarz – tapeciarz

Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy

Start: od zaraz

Zarobki: 12,50 euro brutto na godzinę plus dieta

Opis stanowiska pracy:

  • Zadania wykonywane będą wewnątrz oraz na zewnątrz budynków. Osoba zatrudniona będzie zajmowała się malowaniem a także tapetowaniem ścian.

Wymagania:

  • zręczność, odpowiedzialność
  • obowiązkowe doświadczenie oraz odpowiednie dokumenty potwierdzające ten stan
  • zdolność do pracy w grupie
  • samodzielność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • fachowość
  • zdolność korzystania z narzędzi budowlanych

Oferta:

  • duża ilość godzin
  • pierwsza umowa na okres 3 miesięcy
  • niemieckie standardy zatrudnienia
  • pracodawca zapewnia atrakcyjne zarobki, dietę oraz bezpłatne zamieszkanie w hotelu robotniczym

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: neuearbeit@berlin.com z z dopiskiem: Prace budowlane – MALARZ, Monachium

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-niemcy-praca-na-budowie-bez-jezyka-malarz-przy-remontach-i-wykonczeniach/

ID ogłoszenia: 265565f6f7019c2c