€ do 12 Euro/h

Oferta pracy w Niemczech na budowie – Monter instalacji grzewczych Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 11 kwietnia 2016 02:49

Firma z Lipska poszukuje pracowników – monterów instalacji grzewczych gotowych do podjęcia pracy w Niemczech. Oferta przy montażu urządzeń oraz instalacji grzewczych w budownictwie.

Werker Sp. z o.o. jest agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego doradztwa personalnego. Pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników na międzynarodową skalę a także jesteśmy ekspertami w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych zarówno dla pracowników wyższego, jak i niższego szczebla. Każde wyzwanie traktujemy z należytym zaangażowaniem. Pomagamy znaleźć odpowiedniego kandydata na każde stanowisko.
Obecnie dla naszego niemieckiego klienta – firmy budowlanej poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

MONTER OGRZEWANIA – Niemcy – Lipsk
Nr ref.: MP/MO/2016
Obowiązki:

– Montaż urządzeń oraz instalacji grzewczych
– Dbanie o prządek i bezpieczeństwo na miejscu pracy
– Naprawa, przebudowa i konserwacja instalacji
– Wykonywanie powierzonych zadań

Wymagania:

– Wykształcenie kierunkowe: monter ogrzewania – mile widziane
– Doświadczenie zawodowe na stanowisku montera ogrzewania min. 2 lata
– Komunikatywna znajomość języka niemieckiego – mile widziane
– Rzetelność, samodzielność i dokładność
– Dobra kondycja fizyczna

OFERUJEMY:
-Umowę o pracę na czas nieokreślony, stawka do 12€ za godzinę pracy!
– Praca od poniedziałku do czwartku czasem również w piątki
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
– Płatny urlop/dodatki świąteczne i urlopowe
– Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 791 553 881 lub przesłanie swojego aktualnego CV ze zdjęciem na adres: kp@werker.pl wpisując w tytule
MP/MO /2016.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 9045707a4a1581fb