€ godzinowe

Oferta pracy w Niemczech na budowie od zaraz jako Monter-Elektryk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 stycznia 2019 05:03

Agencja personalna dla swojego klienta poszukuje obecnie monterów – elektryków do pracy w Niemczech na budowie przy remontach obiektów związanych z kładzeniem instalacji elektrycznych.

Agencja Zatrudnienia Personnel Group Sp. z o. o. (nr cert. 20388) poszukuje dla swojego niemieckiego Klienta- pracowników na stanowisko:
Monter/Elektryk.
Miejsce pracy : Niemcy (lokalizacja zależna od kontraktu)

Zakres obowiązków:
• budowa, remonty oraz montaż instalacji elektrycznych ,
• bruzdowanie ścian;
Wymagania:
• udokumentowane doświadczenie w pracy na w/w stanowisku,
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• umiejętność czytania rysunku technicznego,
• wykształcenie kierunkowe lub uprawnienia SEP do 1 kV,
• wysoki poziom motywacji i zaangażowania do pracy,
• sumienność w wykonywaniu obowiązków służbowych,
• prawo jazdy kat. B + własny samochód na czas wyjazdu;
Nasz Klient oferuje:
• legalne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
• atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe,
• bezpłatne zakwaterowaniu na terenie Niemiec,
• pełny pakiet świadczeń socjalnych w Niemczech: meldunek w Niemczech, ubezpieczenie zdrowotne (krankenversicherung), numer identyfikacji podatkowej (steueridentifikationsnummer), numer ubezpieczenia socjalnego (sozialversicherungsnummer),
• możliwość pracy również w okresie zimowym.

Pragniemy poinformować, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Personnel Group Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Gliwickiej 35 w Tarnowskich Górach.
W związku z tym, że poszukujemy pracowników dla naszego Klienta , Twoja zgoda obejmuje także zgodę na udostępnienie Twoich danych osobowych potencjalnemu pracodawcy oraz na przetwarzanie przez niego Twoich danych osobowych dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.
Do aplikacji prosimy obowiązkowo załączyć klauzulę następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji(zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)” .
Jednocześnie informujemy o możliwości dobrowolnego zamieszczenia poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO). Zgoda jest dobrowolna ale obowiązkowa w przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych.”

Ponadto, informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie.

Kontakt:
• E-Mail: a.czakai@personnel-international.pl Tel: +48324419165
Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 20388

ID ogłoszenia: 2285c4ad89b49f79

Brak tagów

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Personnel Grup Sp.z o.o

Ostatnie przedmioty dodane przez Personnel Grup Sp.z o.o »