€ 10 brutto/h + dieta 60 /dzień

Oferta pracy w Niemczech na budowie przy układaniu płytek glazurnik Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 6 czerwca 2016 05:16

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla glazurników. Zatrudnienie w Lipsku dla Polaków przy układaniu płytek. Oferta dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Glazurnik

Miasto: Lipsk, Niemcy

Stawka: 10 euro brutto na godzinę pracy plus dieta dzienna w wysokości 60 euro

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za układanie płytek różnego rodzaju oraz okładzin grysowych
  • samodzielne przygotowanie podłoża pod prace – wyrównanie, usunięcie starych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za również fugowanie

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym
  • atutem będzie posiadanie wykształcenia kierunkowego
  • przynajmniej 2 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • mile widziana możliwość zabrania swoich narzędzi
  • dużą zaletą będzie własne auto
  • profesjonalne podejście do obowiązków

Zapewniamy:

  • atrakcyjne stawki i wysoka dieta dzienna
  • wsparcie w sprawach załatwianych w urzędach, np. przy uzyskaniu I klasy podatkowej
  • co tydzień możliwość pobrania zaliczki
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania

Aplikacja:
Prosimy przesłać wiadomość, zatytułowaną: “Glazurnik, imię i nazwisko” z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • agnieszka.mlynarczyk@op.pl

Kontakt telefoniczny możliwy będzie od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9-18 pod numerem: 518 461 875

źródło: http://www.praca4u.net/glazurnik-plytkarz-wysokie-diety-60-euro-id371411.html

ID ogłoszenia: 9555754c8d3c5f7c