€ 15-17/h netto

Oferta pracy w Niemczech na budowie przy wykończeniach bez języka od zaraz Eichenau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Eichenau
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 grudnia 2022 01:14

Od zaraz zatrudnienie z bezpłatnym zakwaterowaniem na budowie w Eichenau przy wykończeniach i remontach. Niemcy praca bez znajomości języka z darmowymi przejazdami na miejscu.

Stanowisko: Pracownik budowlany przy wykończeniach

Miasto: Eichenau, Niemcy

Zarobki: 15 do 17 euro netto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca budowlana przy montowaniu regipsów na ścianach i sufitach

Oczekiwania:

  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • sumienność, odpowiedzialność
  • przynajmniej 3 lata doświadczenia zawodowego – warunek obowiązkowy
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz własne auto

Zapewniamy:

  • bezpłatne przejazdy
  • bardzo dobrą stawkę godzinową – 15-17 netto na godzinę pracy w zależności od posiadanych kwalifikacji i umiejętności
  • zwrot kosztów za przejazd do Niemiec
  • terminowe wypłaty pensji
  • opcja pobrania zaliczek w pierwszym miesiącu aż do 900 euro
  • ubezpieczenie uprawniające do darmowej opieki medycznej
  • opcja zjazdów i urlopów
  • opłacone zamieszkanie
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • zatrudnienie od zaraz
  • podwyżki dla najlepszych
  • bonus w wysokości 150 euro na tygodniowy urlop za stałą współpracę
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do kontaktu:

  • Telefon: 730100611
  • e-mail: rekrutacja@inserv.com.pl

źródło: https://inserv.com.pl/oferta-pracy/wykonczenia-regipsiarz-szpachlarz-niemcy/

ID ogłoszenia: 15863aad17c2b18b