€ od 12 euro/h

Oferta pracy w Niemczech na budowie przy wykończeniach malarz-tapeciarz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 9 marca 2015 00:26

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech dla pracowników budowlanych przy malowaniu, tapetowaniu i wykończeniach wnętrz. Zatrudnienie dla Polaków w budownictwie.

Stanowisko: Malarz – pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Wynagrodzenie: 12 euro za godzinę plus dodatki godzinowe od 4,5 euro/h

Obowiązki:

  • Pracownicy będą przydzieleni do wykonywania prac wykończeniowych.
  • Do zadań należeć będzie malowanie wewnątrz i na zewnątrz, lakierowanie drzwi i okien.
  • Praca wymaga dokładnego zabezpieczenia powierzchni, szpachlowania, szlifowania a także gruntowania.
  • Na życzenie klienta kładzenie tapet, podłóg, montaż regipsów oraz ocieplenia.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w zawodzenie – minimum 3 letnie
  • wykształcenie kierunkowe
  • mile widziane osoby z własnym transportem
  • samodzielność
  • zaangażowanie, obowiązkowość, pracowitość, fachowość
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym

Oferujemy:

  • pracę bez pośredników
  • zapewnione ubezpieczenie
  • stałe wynagrodzenie
  • odprowadzanie składek
  • umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • atrakcyjne stawki godzinowe
  • zorganizowane lokum lub pomoc w jego znalezieniu
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

Aplikacja:
Chętnych prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach od 9 do 17 pod numerem: 607 968 294

źródło: http://www.praca4u.net/malarz-tapeciarz-id272915.html

ID ogłoszenia: 93154fcb9add1e80

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech na budowie przy wykończeniach malarz-tapeciarz”

  1. Witam
    Jestem ze szwagrem zainteresowany oferta pracy przy wykonczeniach wnetrz .
    Posiadamy wieloletnie doswiadczenie w budowlance obecnie pracujemy w Dusseldorfie ale szukamy nowego pracodawcy. nr kontaktowy 667 132 454