€ do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech na budowie w Kolonii dla Polaków malarz-tapeciarz 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonii
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 23 marca 2014 22:41

Poszukujemy pracowników budowlanych do fizycznej pracy w Niemczech przy remontach. Oferta z Kolonii dla Polaków w budownictwie dla malarza/tapeciarza. Zatrudnienie dla osób z doświadczeniem i komunikatywną znajomością języka niemieckiego

Stanowisko: Malarz/tapeciarz
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań pracownika będą należały typowe prace związane z malowaniem i tapetowaniem ścian.

Wymagania:
- doświadczenie
- osoba z kwalifikacjami malarza/ tapeciarza
- posiadanie samochodu będzie dodatkowym atutem
- rzetelność, dokładność
- pracowitość
- dobra sprawność fizyczna
- bez nałogów

Oferujemy:
- umowę na czas nieokreślony na niemieckich warunkach
- świadczenia socjalne
- wysokie wynagrodzenie
- płatność w terminie
- urlopy płatne plus dodatki świąteczne
- możliwość rozwijania swoich kwalifikacji
- zakwaterowanie
- pomoc w dotarciu do miejsca pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV w języku niemieckim wraz z klauzulą poufności na adres: info@walterfachkraft.pl w tytule prosimy wpisać stanowisko aplikacyjne. Prosimy też o dołączenie dokumentów potwierdzających kwalifikację zawodowe.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-21cafg/

ID ogłoszenia: 950532ebeb2e862c