€ 9 euro brutto/h + dodatki

Oferta pracy w Niemczech na lotnisku dla sprzątaczki Monachium sprzątanie terminala

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 2 lipca 2015 04:02

Prowadzimy rekrutację na stanowisko sprzątaczki w Monachium. Oferta pracy w Niemczech na lotnisku dla Polaków z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątaczka

Miejsce pracy: Monachium

Zarobki: 9 euro brutto na godzinę plus dodatki

Opis stanowiska:

  • Praca fizyczna polegająca na sprzątaniu terminala lotniska.
  • Obowiązkiem będzie dbanie o czystość w miejscach ogólnodostępnych, poczekalniach i toaletach.
  • Osoba zatrudniona będzie opróżniała kosze, dezynfekowała toalety, myła podłogi, itp.

Oczekiwania:

  • atutem będzie doświadczenie w pracy sprzątaczki
  • konieczne jest posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności
  • schludność, porządny ubiór
  • zdyscyplinowanie
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • obowiązkowość
  • przychodzenie punktualnie
  • podstawowa umiejętność komunikowania się w języku niemieckim
  • możliwość podjęcia pracy długoterminowo

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy podpisanej bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zmianowy system pracy
  • zorganizowany przejazd z miejsca zamieszkania na lotnisko
  • dla zainteresowanych możliwość wypracowywania nadgodzin
  • zapewnione zamieszkanie oddalone o 3 km od miejsca pracy
  • legalne zatrudnienie z ubezpieczeniem i składkami

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie zgłoszeń poprzez stronę: http://praca.gratka.pl/oferta/sprzataczka-na-lotnisku-niemcy-2810861.html

ID ogłoszenia: 573559326263bc46