€ 8,80 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech na magazynie bez znajomości języka Ulm od sierpnia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 13 lipca 2015 01:44

Poszukujemy pracowników fizycznych na magazyn przy rozładunku, sortowaniu i komisjonowaniu. Zatrudnienie dla osób bez znajomości języka w Ulm od sierpnia 2015.

Stanowisko: magazynier

Liczba wakatów: 50

Zarobki: 8,80 euro brutto/h

Lokalizacja: Ulm

Termin: praca od 24.08 do 31.12.2015

Obowiązki:

  • Prace fizyczne na magazynie przy rozładunku samochodów dostawczych.
  • Inne zadania to np. sortowanie towarów, zbieranie zamówień, komisjonowanie.
  • Pracownik wykonuje swoją pracę za pomocą skanera oraz monitora.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna
  • duża dokładność
  • obowiązkowość
  • sumienne wykonywanie powierzonych prac
  • punktualność
  • duża motywacja
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • gotowość do pozostania w Niemczech do 31.12.2015
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • możliwość zabrania własnego samochodu na czas trwania umowy

Zapewniamy:

  • pracę 6 dni w tygodniu z wolnymi niedzielami
  • system zmianowy – obowiązują 2 zmiany pd 6 do 14 oraz od 14 do 20
  • w Sylwestra i Wigilię pracownicy mają przydzielone poranne zmiany
  • pracownicy pracują w święta i sylwestra – nie ma możliwości powrotu wcześniej

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na adres:
d.smetek@olympiagroup.de z dopiskiem „komisjonowanie Ulm”.

źródło: http://pracadlapolakow.eu/ogloszenia/niemcy-praca-jako-pracownik-magazynu-ulm-bez-jezyka-niemieckiego/

ID ogłoszenia: 904559fd8956dd8f