€ 2000- 8000 zł

Oferta pracy w Niemczech na magazynie dla operatora wózka widłowego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2014 19:50
K&K-Niemcy

Aktualnie poszukujemy pracowników na magazyn w charakterze operatorów wózka widłowego. Niemcy praca fizyczna przy rozładunki i załadunku samochodów oraz rozwożenie produktów do strefy składowania.

K&K jest działającą od 1993 roku kompetentną, działającą na terenie całych Niemiec Agencją Pracy Tymczasowej z 8 lokalizacjami i ponad 1.000 pracowników współpracującą z Przedsiębiorstwami z najróżniejszych branż.
Obok ciekawych zadań oferujemy Państwu zatrudnienie z adekwatnym wynagrodzeniem i bardzo dobrymi możliwościami karierowymi.

Firma K&K Krakau Sp. z o.o. jako Agencja Pracy Tymczasowej nr licencji 8282 dla jednego z naszych klientów w Niemczech ( Hamburg, Berlin, Hannover i inne miejscowości) poszukuje Pana/Panią od zaraz jako:

Nr Ref.: 102/DE/2014

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
 Załadunek i rozładunek towarów oraz rozwożenie do strefy składowania
 Obsługa wózków widłowych niskiego i wysokiego składowania
 Wykonywanie prac zleconych w magazynie
 Dbałość o powierzony sprzęt

WYMAGANIA
 Doświadczenie na stanowisku operatora wózka widłowego
 Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie
 Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
 Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji, w magazynie
 Precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań
 Zaangażowanie i pracowitość

OFERUJEMY
 Zatrudnienie w Niemczech
 Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku niemieckim
 Możliwość rozwoju zawodowego

Kandydatów prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w języku niemieckim na adres:

kuk-eschwege@personal-dienstleistung.de

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 2908.1997 Dz. U.z 2002 r Nr.101,poz.926 z późn. zm.”

ID ogłoszenia: 7065344fc9aae1ed

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: JOBKK
  • Zarejestrowany od: 4 kwietnia 2014

Inne przedmioty dodane przez JOBKK

Ostatnie przedmioty dodane przez JOBKK »