€ do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech na magazynie komisjoner bez języka Mittenwalde

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mittenwalde
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 5 marca 2015 01:10

Aktualnie proponujemy zatrudnienie na magazynie sieci Edeka w Mittenwalde na stanowisku komisjonera. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Komisjoner – Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Mittenwalde

Zarobki: do ustalenia

Obowiązki:

  • Praca w Centrum Dystrybucyjnym sieci magazynów Edeka. Obowiązkiem będzie zbieranie i kompletowanie zamówień zgodnie z listą. Pracownik samodzielnie będzie szukał produktów, zdejmował z półek i paletował zebrany towar.

Oczekiwania:

  • obowiązkowym warunkiem jest posiadanie doświadczenia w zbieraniu zamówień na paletę
  • konieczna jest znajomość liczebników niemieckich do 1000
  • obowiązkowość, sumienność
  • dobre zorganizowanie czasu
  • efektywność
  • dbanie o wyrabianie norm
  • skoncentrowanie na wypracowywanie planów dziennych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość podwyższania swoich kwalifikacji
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna
  • wysokie stawki godzinowe

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie wiadomości mailowej zatytułowanej: EDEKA Mittenwalde – na poniżej podany adres:

  • a.ropek@eurojob24.pl

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 691 150 030

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23d39g/

ID ogłoszenia: 34954f72259e48c9

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech na magazynie komisjoner bez języka Mittenwalde”

  1. arturlewan na 6 marca 2015 @ 17:39

    witam pracowlem na podobnym stanowisku mam dowiadczenie speniam wymagania z oferty moj mail arturlewan@gmail.com lub telefon 782107219