€ 8,50 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech na magazynie przy komisjonowaniu Burgkunststadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Burgkunststadt
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 27 marca 2014 01:21

Magazyn z Burgkunststadt zatrudni pracownika przy komisjonowaniu, zbieraniu zamówień i pakowaniu. Oferta sezonowa – praca w Niemczech dla kobiet i mężczyzn.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Numer referencyjny: 44/BURG/DE/14

Miejsce pracy: Burgkunststadt

Płaca: 8,50 euro brutto/h

Termin: praca od 23.03 do 06.06

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie zbieranie towarów, komisjonowanie.
  • Obowiązkiem będzie zajmowanie się transportem wewnętrznym palet.
  • Od pracownika wymagać się będzie zbierania, kompletowania produktów, pakowania i przygotowywania do wysyłki.

Oczekujemy:

  • doświadczenie w pracy na magazynie
  • dobra znajomość języka
  • atutem będzie możliwość przyjechania własnym samochodem do pracy w Niemczech
  • przynajmniej prawo jazdy kat.B
  • licencja na wózki widłowe

oferta pracy możliwa do podjęcia również dla kobiet

Oferta:

  • niemieckie zatrudnienie
  • umowa o pracę na czas określony
  • zapewnione i opłacone zamieszkanie
  • legalne zatrudnienie

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany powyższą ofertą zapraszamy do aplikowania.
Zgłoszenie należy przesłać na adres: magazyn@gpjc.eu

źródło: http://de.pgra.pl/oferuje_1/fizyczna_1/pakowaczkomisjoner_i434

ID ogłoszenia: 823533336cb26150