€ do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech na magazynie sklepu Kaufland bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 6 listopada 2013 22:16

Magazyn sklepu Kaufland poszukuje pracowników fizycznych bez znajomości języka niemieckiego. Praca w Niemczech przy komisjonowaniu, zbieraniu zamówień dla osób posiadających uprawnienia na wózki widłowe.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce: Niemcy

Płaca: do uzgodnienia

Opis stanowiska

  • pracownik będzie miał za zadanie komisjonowanie oraz zestawianie produktów według zapotrzebowania korzystając z elektrycznych wózków paletowych
  • Do zadań pracowników należeć będzie zbieranie zamówień na magazynie za pomocą skanera
  • praca na magazynie z obniżoną temperaturą- ok 0-2 stopni Celsjusza

Wymagania:

  • Licencja na wózki widłowe- tłumaczona na język niemiecki
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • zaangażowanie

Oferta:

  • Praca na akord
  • Niemiecka umowa
  • zatrudnienia na okres 6 miesięcy
  • płatny urlop
  • zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie CV z aktualnym zdjęciem oraz skan potwierdzający uprawnienia na wózki widłowe na adres:
piskra@silesiapersonal.pl

źródło: http://www.praca4u.net/komisjonermagazynier-id197246.html

ID ogłoszenia: 4565278e9222ba79

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech na magazynie sklepu Kaufland bez znajomości języka”

  1. witam jestem bardzo zainteresowany ogłoszeniem jak i pracą mogę podjąć pracę od zaraz mam uprawnienia na wózki widłowe i doświadczenie pracowałem erfurcie jako pracownik magazynowy w ikea numer tel.537-182-849.