€ 6,000.00

Oferta pracy w Niemczech na magazynie spożywczym od zaraz w Balingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Balingen
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 marca 2020 05:02

Z podstawową znajomością języka na terenie Balingen od zaraz do podjęcia ciekawa praca w Niemczech na magazynach spożywczych przy kompletowaniu towarów z pomocą systemu słuchawkowego.

Poszukujemy mężczyzn do pracy jako komisjoner w magazynie spożywczym w okolicach Stuttgartu.

Zakres obowiązków :
Kompletacja towaru pod wysyłkę za pomocą systemu słuchawkowego
w języku niemieckim
Obsługa wózka elektrycznego
Prace magazynowe

Wymagania
Znajomość liczebników w j.niemieckim od 1-100
Mile widziane osoby z prawo jazdy lub własnym autem
Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

Oferujemy
Niemiecką umowę o pracę
Długotrwałe zatrudnienie w renomowanych zakładach
Atrakcyjne wynagrodzenie do 10-13 euro brutto + premie motywacyjne oraz dodatki za pracę w niedzielę , święta
Opiekę polskiego koordynatora i brygadzisty na miejscu

Cv proszę wysłać na adres brylewska@global-inhouse.de

ID ogłoszenia: 3555e71b42c9c262