€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech na magazynie Tchibo przy komisjonowaniu Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 28 lipca 2014 00:00

Magazyn firmy Tchibo z Hamburga zatrudni komisjonerów. Oferta fizycznej pracy w Niemczech przy komisjonowaniu, zbieraniu zamówień, pakowaniu. Pracodawca wymaga znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Komisjoner

Lokalizacja: Hamburg

Zarobki: do uzgodnienia

Opis zadań:

  • Zatrudnienie na magazynie znanej marki Tchibo.
  • Do zadań należeć będzie komisjonowanie, zbieranie zamówień, konfekcjonowanie, paletowanie, pakowanie.
  • Praca wymagać będzie korzystania ze skanera ręcznego.
  • Inne zadania magazynowe
  • Obsługa komputera i aktualizowanie baz danych
  • Zgłaszanie błędów

Oczekujemy:

  • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • doświadczenie w pracy na magazynie
  • niezawodność, pracowitość
  • zaangażowanie
  • pierwszeństwo w rekrutacji będą miały osoby które mogą przyjechać do pracy swoim samochodem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • niemiecką umowę o pracę
  • dobre warunki wynagrodzenia
  • zorganizowane przez pracodawcę zamieszkanie
  • ubezpieczenie
  • składki

Aplikacja:

  • kontakt telefoniczny pod numerem: 12 661 64 00
  • Zgłoszenie można przesłać również drogą elektroniczną na adres: zeitmann.364961@poczta.startpraca.pl

źródło: http://www.praca4u.net/komisjoner-w-tchibo-niemcy-id233647.html

ID ogłoszenia: 82053d124f7358a1