€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech na magazynie z elektroniką bez języka Apfelstädt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Apfelstädt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 października 2016 04:00

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na magazynie z artykułami elektronicznymi firmy Media Markt. Oferta z Apfelstädt dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Magazynier
Miejscowość: Apfelstädt, Niemcy
Numer referencyjny: M/N-09/16
Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie z artykułami elektronicznymi firmy Media Markt
  • pracownik będzie odpowiedzialny za kompletowanie artykułów z użyciem skanera ręcznego
  • pakowanie produktów
  • zadaniem będzie rozładunek i załadunek towarów
  • praca z użyciem wózka widłowego
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna również za prace porządkowe

Oczekiwania:

  • konieczność posiadania doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy zbieraniu zamówień/komisjonowaniu
  • dużą zaletą będzie gotowość do przyjechania swoim samochodem

Zapewniamy:

  • pracę w oparciu o umowę zgodną z niemieckim prawem pracy
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • wysokie zarobki
  • pracę tymczasową

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania aplikacji poprzez poniższą stronę kontaktową:

ID ogłoszenia: 355580d4a9553ffd