€ 11,60€

Oferta pracy w Niemczech na magazynie z małymi częściami samochodowymi, Ennepetal

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ennepetal
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 9 czerwca 2022 00:17

W Ennepetal od zaraz legalna praca w Niemczech dla pakowaczy na magazynie z małymi częściami samochodowymi. Zatrudnienie przy kompletowaniu zamówień i przygotowaniu wysyłek.

Dla naszego klienta w miejscowości Ennepetal (58256) poszukujemy pracowników na magazyn z małymi częściami samochodowymi.

Zadania:
-praca ze skanerem i komputerem,
-kompletowanie zamówień na komputerze,
-przygotowywanie zamówień do wysyłki.

Czego oczekujemy:
-język niemiecki opanowany w stopniu komunikatywnym,
-gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym oraz w weekendy,
-samodzielność i niezawodność.

Co oferujemy:
-wynagrodzenie 11,60 € butto na godzinę, po przepracowanych 6-ciu tygodniach 12,10 € brutto na godzinę,
-do 30-stu dni urlopu rocznie,
-dodatki urlopowe i świąteczne,
-umowa na pełen etat z niemieckim pracodawcą,
xx nie zapewniamy zakwaterowania.

Wyślij swoje zgłoszenie już teraz!

Nicole Altaner I adhoc GmbH I Elberfelder Straße 94 I 58095 Hagen

02331-38 408 99 I WhatsApp 0176- 326 968 61 I bewerbung@adhocpersonal.de

Bądź za pomocą wiadomości prywatnej.
Odezwiemy się w ciągu 24 godzin

ID ogłoszenia: 330629f016c8c6ef

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez RekrutacjaNicoleAltaner

Ostatnie przedmioty dodane przez RekrutacjaNicoleAltaner »