€ 8,72 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech na myjni samochodowej od zaraz Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Magdeburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 lipca 2015 01:10

Myjnia samochodowa z Magdeburga pilnie zatrudni pracowników fizycznych. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy myciu oraz sprzątaniu samochodów należących do klientów.

Stanowisko: Pracownik myjni samochodowej

Lokalizacja: Magdeburg, Niemcy

Zarobki: 8,72 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • Praca fizyczna polegająca na obsłudze myjni samochodowej oraz utrzymaniu porządku na stanowisku pracy. Osoba zatrudniona będzie pomagała lub samodzielnie wykonywała zadania związane ze sprzątaniem oraz myciem aut.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • znajomość języka niemieckiego wymagana na poziomie dobrym
  • pracowitość
  • zdolności organizacyjne
  • umiejętność utrzymywania porządku na stanowisku pracy

Oferujemy:

  •  zatrudnienie na podstawie umowy bezpośrednio podpisanej z niemieckim pracodawcą
  • praca w systemie trójzmianowym
  • zorganizowane miejsce zamieszkania w cenie od 200 do 250 euro miesięcznie
  • możliwość ciągłego kontaktu z polskim konsultantem
  • pomoc w przygotowaniu dokumentów i umów w języku niemieckim

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać drogą elektroniczną. Wiadomość z CV prosimy przesłać na adres:
pracaniemcy@irkl.pl

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23nma8/

ID ogłoszenia: 75455a2c74e975ea