€ 1300-1550

Oferta pracy w Niemczech produkcja foteli samochodowych od zaraz Ingolstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ingolstadt
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 sierpnia 2015 03:53

Firma z Ingolstadt poszukuje osób do pracy w Niemczech przy produkcji foteli samochodowych dla renomowanej marki. Zatrudnienie od zaraz dla osób sprawnych fizycznie oraz z dobrą znajomością języka.

Winckler Personal jest agencją, specjalizującą się od 2012 roku w rekrutacji pracowników do przedsiębiorstw na terenie Niemiec. Obecnie dla naszego niemieckiego klienta z branży automotive poszukujemy kandydatów z komunikatywną/dobrą znajomością języka niemieckiego na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI (branża automotive)
z komunikatywną/dobrą znajomością j. niemieckiego
Miejsce pracy: Niemcy, Ingolstadt
Termin rozpoczęcia: OD ZARAZ LUB DO UZGODNIENIA
Nr ref. 068/2015

Zakres obowiązków:   Kompleksowy montaż siedzisk samochodowych do aut renomowanej marki.

WYMAGANIA:
– KOMUNIKATYWNA/DOBRA znajomość języka niemieckiego
– Doświadczenie zawodowe jako pracownik fizyczny produkcji
– Gotowość do pracy w systemie zmianowym
– Wytrzymałość fizyczna
– Otwartość na naukę (na miejscu odbywa się wstępne szkolenie pracowników, przygotowujące do pracy)
– PRAWO JAZDY I SAMOCHÓD NIE SĄ WYMAGANE (bardzo mała odległość miejsca zakwaterowania od miejsca pracy)

OFERUJEMY:
– Wynagrodzenie w wysokości MINIMUM 1000 € netto po odliczeniu kosztów zakwaterowania (“na rękę”). Po miesiącu wynagrodzenie wzrasta o 100 €, po dwóch kolejnych ponownie o 100 €, dla chętnych istnieje również możliwość pracy w dodatkowo płatnych nadgodzinach (wynagrodzenie za nadgodziny naliczane zgodnie z niemieckim prawem pracy)
– Niemiecką umowę o pracę wraz z pakietem socjalnym, zgodnym z niemieckim prawem pracy
– Pomoc polskiego oraz niemieckiego koordynatora

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane oferowanym stanowiskiem pracy, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego, znajdującego się pod adresem:

wincklerpersonal.employsystem.com/application/form/210028/0/1/

Dziękujemy za złożone aplikacje.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k., ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa
Inżynieria, przemysł i produkcja – Niemcy, tel.: (22) 631 11 70
Opieka seniorów – Niemcy, tel.: (22) 631 11 10 | (22) 631 11 55 | (22) 620 35 68
Rekrutacje stałe – Polska, tel. (22) 652 27 72
Certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia- 11630

Więcej aktualnych ofert pracy na terenie Niemiec znajdziesz na naszej stronie internetowej www.wincklerpersonal.pl

ID ogłoszenia: 66655d714d74f67c

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.