€ 8,80 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech na produkcji kosmetyków dla kobiet Peissenberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Peissenberg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 27 września 2015 22:05

Producent kosmetyków z Peissenberg zatrudni pracowników – mile widziane kobiety. Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu i kontroli jakości na taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Peissenberg, Niemcy

Zarobki: 8,80 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • Wykonywanie prac produkcyjnych w fabryce kosmetyków przy taśmie produkcyjnej.
  • Do zadań może należeć kontrola jakości towarów, napełnianie pojemniczków, zakręcanie, pakowanie.
  • Pracownik musi dbać o porządek na stanowisku pracy.

Oczekiwania:

  • pożądane zgłoszenia od kobiet
  • zatrudnienie od zaraz
  • umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku niemieckim
  • samodzielność
  • dynamiczne tempo pracy
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • praca na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • wysokie zarobki w wysokości 8,80 euro brutto na godzinę pracy
  • zapewnione miejsce zamieszkania w cenie 130 euro miesięcznie
  • zorganizowane ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • pensje wypłacane raz na miesiąc terminowo na konto pracownika

Aplikacja:
Wszystkich chętnych, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:
office@factory600.com

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-niemcy-id318409.html

ID ogłoszenia: 58256083d3478be4

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech na produkcji kosmetyków dla kobiet Peissenberg”

  1. Witam jestem zainteresowana tą pracą .mój tel 539785778
    adres anetalupa97@o2.pl