€ 11 euro netto/h

Oferta pracy w Niemczech na produkcji od zaraz dla Rzeźników w zakładzie przetwórstwa mięsnego, Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 marca 2018 00:17

Od zaraz propozycja pracy w Niemczech dla rzeźników / wędliniarzy na produkcji w zakładzie przetwórstwa mięsnego z Augsburga. Oferta bez języka niemieckiego.

Agencja zatrudnienia Factory 600 (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6849) oferuje pracę w Niemczech dla rzeźników/wędliniarzy.

Zakres obowiązków: obsługa maszyn produkcyjnych w zakładzie przetwórstwa mięsnego.

Wymagane wykształcenie kierunkowe w zawodzie rzeźnika/wędliniarza.

Oferujemy:
– zatrudnienie na umowę o pracę z niemieckim pracodawcą (praca na niemieckich warunkach);
– atrakcyjne, motywujące wynagrodzenie;
– długoterminowy kontrakt;
– wynagrodzenie płatne miesięcznie na konto pracownika, możliwe jest pobieranie tygodniowych zaliczek;
– zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę;
– pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.

CV oraz skan świadectwa ukończenia szkoły w zawodzie rzeźnika/wędliniarza prosimy przesyłać na email agencji zatrudnienia Factory 600: office@factory600.com

ID ogłoszenia: 6415aa19107546e7

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.