€ do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech na produkcji przy sortowaniu ogórków Dingolfing

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dingolfing
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 23 marca 2015 02:43

Fabryka zajmująca się produkcją spożywczą zatrudni Polaków do pracy w Niemczech przy sortowaniu i pakowaniu ogórków. Oferta z Dingolfing w systemie trójzmianowym.

Stanowisko: Sortowacz ogórków

Numer referencyjny: PPD/04/2015

Miejsce zatrudnienia: Dingolfing, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • Praca na produkcji spożywczej przy sortowaniu ogórków.
  • Głównym obowiązkiem będzie sortowanie warzyw i odrzucanie tych niespełniających norm zakładowych.
  • Do zadań należeć będzie pakowanie i inne zadania zlecone przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • zdolność do wykonywania prac grupowo
  • bezkonfliktowość
  • posiadanie doświadczenia w pracach produkcyjnych
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do pracy w systemie trójzmianowym
  • zdyscyplinowanie
  • dbanie o szczegóły, skrupulatność
  • dużą zaletą będzie posiadanie własnego samochodu
  • otwartość

Oferujemy:

  • umowa na niemieckich warunkach wraz z ubezpieczeniem i gwarancją odprowadzania składek
  • pracodawca zapewnia miejsce zamieszkania
  • wysokie stawki godzinowe
  • na miejscu stała pomoc polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:

  • Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej numerem referencyjnym na adres: polenrecruiting@fahrnernetwork.com

Numer referencyjny który należy umieścić w tytule podany jest u góry ogłoszenia.

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23f4ib/

ID ogłoszenia: 788550f2ea0b9c02