€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech na produkcji sałatek przy kontroli jakości dla Polaków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 21 grudnia 2015 00:52

Atrakcyjne oferta pracy w Niemczech na produkcji sałatek owocowo – warzywnych. Zatrudnienie dla Polaków z podstawową znajomością języka przy obsłudze maszyn i kontroli jakości.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Liczba wakatów: 10

Lokalizacja: Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia z przełożonym

Obowiązki:

  • obsługa maszyn do krojenia składników, również krojenie ręczne, szatkowanie
  • mieszanie składników
  • przeprowadzanie kontroli jakości produktów
  • dbanie o porządek na stanowisku
  • inne prace produkcyjne zlecone przez managera

Oczekiwania:

  • posiadanie doświadczenia produkcyjnego, atutem będzie praktyka zdobyta branży spożywczej
  • preferowane osoby mobilne mogące przyjechać swoim samochodem
  • możliwość wyrobienia niemieckich badań sanitarno epidemiologicznych
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • chęć i możliwość wyjazdów cyklicznych do pracy w Niemczech

Zapewniamy:

  • przejrzysty system zatrudnienia
  • umowę o pracę na legalnych warunkach
  • wysokie zarobki wypłacane w walucie euro
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • wprowadzenie w obowiązki

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy aplikować za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 9185677252a3eb62