€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech na produkcji szkła w fabryce z Ravensburg od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ravensburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 29 grudnia 2014 02:10

Prowadzimy nabór pracowników na produkcję szkła w fabryce z Ravensburg. Oferta pracy w Niemczech przy obsłudze maszyn produkcyjnych i wspieraniu ogólnych zadań.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Numer referencyjny: PPS/01/2015

Lokalizacja: Ravensburg

Zarobki: do uzgodnienia

Opis zadań:

  • praca odbywać się będzie w fabryce na produkcji i przetwarzaniu szkła izolacyjnego, szklanych okien, drzwi, płyt.
  • Pracownik będzie miał za zadanie zajmować się obsługą maszyn produkcyjnych – tak jak ustawianiem i kontrolą ich pracy.
  • Inne zadania przy taśmie produkcyjnej.

Oczekiwania:

  • Sprawna umiejętność obsługi komputera
  • dobra siła i sprawność fizyczna
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym
  • możliwość do pracy zmianowej – również w soboty i niedziele
  • posiadanie własnego samochodu

Oferujemy:

  • zatrudnienie na przejrzystych, niemieckich warunkach
  • umowę na czas nieokreślony
  • dobre warunki pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus dieta
  • zapewnione zamieszkanie
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • możliwość podwyższania swoich kwalifikacji

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany powyższym ogłoszeniem prosimy kontaktować się mailowo.
Zgłoszenie z CV w języku niemieckim prosimy przesłać na adres: polenrecruiting@fahrnernetwork.com

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-236a86/

ID ogłoszenia: 694549fe249d265c