€ 1650 euro brutto miesięcznie

Oferta pracy w Niemczech Neuss dla par bez znajomości języka pakowanie wędlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neuss
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 maja 2016 04:08

Dam pracę w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu wędlin na linii produkcyjnej. Zatrudnienie w Neuss dla par z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie podczas pierwszej umowy.

Stanowisko: Pakowacz wędlin

Miejsce zatrudnienia: Neuss, Niemcy

Pensja: 1650 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc: 8 – mile widziane zgłoszenia od par!

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik na tym stanowisku zajmuje się pakowaniem różnego rodzaju wędlin przy taśmie produkcyjnej
  • osoba zatrudniona zbiera i foliuje zestawy grillowe, kiełbaski, itp

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • dynamiczność, zwinność, spryt
  • mobilność i możliwość przyjechania swoim samochodem
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • preferowane zgłoszenia od par

Oferujemy:

  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy poprzez agencję pośrednictwa pracy
  • umowa o pracę zgodna z warunkami niemieckimi
  • pracownicy najlepsi będą mogli przejść na stałą umowę bezpośrednio podpisaną z niemieckim pracodawcą
  • odpłatne zakwaterowanie na 3 miesiące w wynajętych mieszkaniu, cena na miesiąc to 200 euro od singla lub 300 euro w pokoju 2 osobowym dla pary

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Praca Niemcy pakowanie wędlin

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-wedlin-neuss/

ID ogłoszenia: 34457421f9e5c8e7

3 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech Neuss dla par bez znajomości języka pakowanie wędlin”

  1. hubert78 na 23 maja 2016 @ 14:32

    Witam. Chęć podjęcia pracy jako małżeństwo. Proszę o montakt. Mozliwy wyjazd od zaraz. Dziękuję
    hubert.duk@vp.pl lub tel
    +48693468171

  2. Tomek0597 na 28 maja 2016 @ 16:36

    Witam chciałbym podjąć pracę wraz z kolegą mamy po 19 lat.
    Pracę możemy zacząć od zaraz.

    Proszę o kontakt : 733 844 962

  3. 2 dziewczyny są gotowe do pracy od lipca do połowy września, proszę o kontakt: zaqmko@interia.pl

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.