€ 8,50 - 9,50 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech od zaraz bez języka Hamburg na produkcji czekolady

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 26 października 2015 02:54

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Hamburga na produkcji czekolady. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miasto: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,50 – 9,50 euro brutto na godzinę

Termin: od zaraz

Zadania:

  • przygotowywanie mas
  • obsługa maszyn do podgrzewania kakao, mieszania, pakowania oraz taśm produkcyjnych
  • kontrola jakości produkcji
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • szybkość we wdrażaniu się w nowe obowiązki
  • wysoka odpowiedzialność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej poparte referencjami
  • gotowość do szybkiego podjęcia pracy w Niemczech
  • dobre zorganizowanie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • możliwość rozwoju
  • liczne kursy doszkalające
  • przyjazne środowisko pracy – młody i ambity zespół
  • terminowość w wypłacaniu pensji
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • płatny urlop

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: produkcjaczekolady/11/15

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 799562d3a6ce22fc

8 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Niemczech od zaraz bez języka Hamburg na produkcji czekolady”

  1. witam ja i moj chlopak jestesmy zainteresowani oferta pracy prosze o kontakt 721420934 lub 721420992

  2. witam , jestem zainteresowana ofertą tel 792333866, iwonaw19@gmail.com

  3. Witam, rownież jestem zainteresowana prosze o kontakt na e-mail czarna197517@wp.pl

  4. Witam. Jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. CV zostało wysłane pod wskazany adres. Proszę o informację w jakim czasie możemy spodziewać się informacji zwrotnej od Państwa . Mieszkamy w Hamburgu, posiadamy meldunek, jesteśmy gotowi do pracy z dnia na dzień. Serdecznie proszę o kontakt. Nr telefonu 0152 104 859 07

  5. Witam ,jestem zainteresowany ofertą pracy i mam doświadczenie na produkcji ..Proszę o kontakt pod numerem 572304694 lub marcin.winiarski@op.pl. CV prześlę pod wskazany adres email.

  6. Mieszkam w Hamburgu, jesli aktualne prosze o kontakt
    015211074875, pracowalem juz na produkcji.

  7. PrzybylskiTomasz na 11 listopada 2015 @ 14:49

    Witam JESTEM zainteresowy wraz z kolega oferta pracy.
    Prosze o kontrakt 01628984366

  8. weronika2012 na 17 listopada 2015 @ 19:09

    Witam serdecznie … jestem zainteresowana Panstwa praca , mieszkam w hamburgu i pilnie poszukuje pracy. Prosze o kontakt :015210718586
    Pozdrawiam