€ 8,50 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech od zaraz bez języka Hamburg pakowanie kosmetyków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 marca 2015 02:59

Ogłoszenie pracy w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków w ozdobne zestawy prezentowe. Zatrudnienie w Hamburgu dla pakowaczy bez znajomości języka od zaraz.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Miasto: Hamburg

Wynagrodzenie: 8.50 euro brutto/h

Zadania:

  • Pracownik będzie miał za zadanie kompletować kosmetyki i pakować je w zestawy prezentowe.
  • W tym celu osoba zatrudniona będzie rozpakowywała perfumy a następnie umieszczała je w opakowaniu tematycznych i foliowanie.
  • Gotowe opakowania należy odpowiednio okleić.
  • Praca jest powtarzalna jednak wymaga bardzo dużej zręczności i wprawy.

Oczekiwania:

  • sprawność manualna, duża zręczność
  • możliwość podjęcia pracy w trybie pilnym
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • brak problemów z wyrabianiem norm dziennych
  • dbanie o efekt estetyczny
  • umiejętność skupienia się na jednej czynności przez 8 godzin dziennie

Oferta:

  • praca na pełny etat
  • legalne warunki zatrudnienia
  • niemiecka umowa o pracę
  • opieka polskojęzycznego pracownika
  • pracodawca organizuje zamieszkanie w dobrych warunkach, płatne ok. 215 euro miesięcznie
  • bogaty pakiet socjalny

Aplikacja:
Kontakt: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „Pakowanie kosmetyków, Hamburg″

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.
Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 678550f10e36dc95

10 komentarzy na “Oferta pracy w Niemczech od zaraz bez języka Hamburg pakowanie kosmetyków”

  1. Witam wraz z dwiema koleżankami jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy. Proszę o kontakt 728-820-234

  2. anna.niksa na 25 marca 2015 @ 10:47

    Witam posiadam meldunek w hamburgu jezyk niemiecki komunikatywny prosze o kontakt 0048 798893036

  3. ania1487 na 25 marca 2015 @ 13:30

    Ja też wybieram się do Hamburga do pracy dlatego wysyłam tam papiery które trzeba wypełnić

  4. Pietrek1988 na 25 marca 2015 @ 14:01

    Witam jestem zainteresowany państwa ofertą 691-858-894

  5. Witam jestem zainteresowany panstwa oferta pracy moj nr 785513537 pozdrawiam.

  6. michal27 na 26 marca 2015 @ 14:39

    Witam wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani państwa ofertą.Proszę o kontakt 6952318481.Pozdrawiam

  7. daniel8877 na 27 marca 2015 @ 19:01

    witam jestem zainteresowany państwa oferta tel:690226480

  8. Witam.
    Jestem zainteresowana ofertą pracy. Solidna, pracowita, dokładna, bez nałogów.
    Tel. 698885922

  9. Witam,
    zgłaszam chęć udziału w procesie rekrutacji na pakowanie kosmetyków w Hamburgu.
    Jestem dyspozycyjna, pracowita, bez nałogów . Tel. 609463004.

  10. Piotr Rychert na 17 sierpnia 2015 @ 18:53

    Witam jestem zainteresowany państwa pracą w Niemczech jestem od 2 miesięcy nie znam języka niemieckiego proszę o kontakt 015753374956

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.