Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 15,00 €/h +premie

Oferta pracy w Niemczech od zaraz bez języka sprzątanie siłowni, Drezno 2023-2024

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 listopada 2023 01:24
  • Wygasa: 21 dni, 7 godzin
Oferta pracy w Niemczech od zaraz bez języka sprzątanie siłowni, Drezno 2023-2024

Opis

W rejonie Drezna od zaraz do podjęcia praca w Niemczech przy sprzątaniu siłowni i sali fitness. Zatrudnienie możliwe bez znajomości języka i doświadczenia, zakwaterowanie odpłatne zorganizowane dla chętnych na miejscu.

Stanowisko pracy: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Zarobki: 15,00 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Zakres obowiązków:

Twój zakres obowiązków jako osoby odpowiedzialnej za utrzymanie czystości i higieny w siłowni oraz sali fitness obejmuje przede wszystkim dbanie o czystość i dezynfekcję pomieszczeń treningowych i sanitarnych. Twoje zadania będą polegać na utrzymywaniu porządku oraz estetyki w tych przestrzeniach, co zapewni klientom bezpieczne i higieniczne środowisko podczas treningów.

Wymagania:

Nie trzeba znać języka niemieckiego, choć nawet podstawowa umiejętność porozumiewania się w j. niemieckim będzie atutem dla efektywnej współpracy. Poszukujemy osób sumiennych, precyzyjnych i odpowiedzialnych, gotowych do profesjonalnego wykonywania zadań związanych z czyszczeniem oraz dezynfekcją sali fitness. Doświadczenie w tego rodzaju pracach jest zaletą, ale również nie jest wymagane.

Oferujemy:

Oferujemy natychmiastowe zatrudnienie na stanowisku sprzątacza/sprzątaczki w Dreźnie z wynagrodzeniem w wysokości 15 euro brutto za godzinę pracy. Zapewniamy zakwaterowanie na miejscu za opłatą w wysokości 250 € miesięcznie od osoby, co umożliwia komfortowe mieszkanie w bliskiej odległości od miejsca pracy. Gwarantujemy wsparcie, pomoc w procesie adaptacji oraz sprzyjające środowisko pracy.

Aplikacja:

Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Sprzątanie siłowni Drezno, grudzień 2023″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

NeueArbeit2020@web.de

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 116655a3baf57352

   

ilość wszystkich wyświetleń: 110, dzisiaj: 0

  

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.


Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.