€ 2100-2200 euro brutto/mc

Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla kierowcy kat.B przy przewozie Vipów Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 19 grudnia 2016 03:39

Atrakcyjna praca w Niemczech przy przewozie klientów premium limuzynami dla kierowcy kat.B z podstawową znajomością języka. Zatrudnienie od zaraz w Monachium dla osób zarówno z podstawową znajomością języka angielskiego, jak i niemieckiego.

Stanowisko: Kierowca kat.B
Rozpoczęcie: od zaraz
Wynagrodzenie: 2100 – 2200 euro brutto miesięcznie
Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Obowiązki:

  • praca jako kierowca klientów premium
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przewóz osób limuzynami – audi A8, mercedes S-klasy czy bmw7
  • przejazdy w zależności od pakietu jaki wybrał klient – głównie kilka godzin dziennie w różnych porach dnia i nocy,  zdarzają się również dłuższe wyjazdy

Oczekiwania:

  • punktualność, słowność, odpowiedzialność
  • prawo jazdy kat.B
  • znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego na poziomie przynajmniej podstawowym
  • dyskrecja
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • odpowiednia odzież – przynajmniej jeden porządny garnitur i buty
  • wysoka kultura osobista
  • wiek w przedziale 22-38

Zapewniamy:

  • nowoczesną i świetnie utrzymaną flotę
  • liczne szkolenia i gwarancję rozwoju
  • pomoc w zorganizowaniu płatnego zamieszkania
  • możliwość otrzymania premii oraz podwyżek
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • samodzielne stanowisko
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • elastyczny grafik

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na poniżej podany adres kontaktowy:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w nagłówku: Kierowca kat.B, Monachium, 2016.

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-jako-kierowca-kat-b-przewoz-klientow-premium-monachium/

ID ogłoszenia: 446585738bfa8fc5