€ 2600/mc + zakwaterowanie

Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla kierowcy kat.B rozwożenie zakupów Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 lutego 2019 00:13

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Niemczech dla kierowcy kat.B. Ogłoszenie z Kolonii przy rozwożeniu zakupów dla osób z podstawową znajomości języka oraz posiadanym prawem jazdy od minimum 2 lat.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Miasto: Kolonia, Niemcy

Zarobki: 2600 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca jako kierowca kat.B dla delikatesów, świadczących usługi internetowo
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie załadunek produktów na samochód dostawczy, ułożenie sobie trasy i dostarczenie towarów do klientów
  • dbanie o stan auta
  • pobieranie opłat, wydawanie paragonu i reszty

Wymagania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • czynne prawo jazdy kat.B (od co najmniej 2 lat)
  • pełna punktualność
  • dobra orientacja w terenie
  • wysoka kultura osobista
  • chęć do nauki języka niemieckiego
  • pełna samodzielność

Oferujemy:

  • bardzo dobrą stawkę godzinową
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy
  • możliwość przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • niemiecką umowę o pracę
  • ubezpieczenie pracownicze
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
  • elastyczny grafik
  • przyjazną atmosferę na miejscu

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: kierowca-kat-b/02/19

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 115c520ac4e506b

6 komentarzy na “Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla kierowcy kat.B rozwożenie zakupów Köln”

  1. Witam czy aktualne? Mieszkam w hagen i szukam pracy

  2. Lukasz 19 9 1 na 1 lutego 2019 @ 05:58

    Witam. Jestem zainteresowany ofertą pracy na podany e-mail przesłałem wiadomości

  3. Mateusz1997 na 1 lutego 2019 @ 20:21

    Zainteresowany… Proszę o kontakt 601641967.

  4. ewa.skiepko98 na 7 lutego 2019 @ 09:40

    Aktualne? 575402326

  5. witam jak jest to jeszcze aktualne to prosze o kontakt telefoniczny 533660546 lub meilowy

  6. Jarekbialystok na 27 lutego 2019 @ 09:37

    Witam jestem zainteresowany ogłoszeniem posiadam doświadczenie w podobnej pracy pracowałem jako kurier w Köln. Proszę o kontakt telefoniczny +48696406398