€ 1200 euro netto

Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla kuriera/kierowcy kat.B w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 września 2014 23:28

Propozycja zatrudnienia w Berlinie dla kierowców kat.B w charakterze kurierów. Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy rozwożeniu przesyłek. Prosimy o aplikację wyłącznie osoby z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Kurier

Lokalizacja: Berlin

Zarobki: 1200 euro netto

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie posortować i zapakować przesyłki kurierskie na samochód w taki sposób aby nie uległy zniszczeniu.
  • Do zadań należeć będzie rozwożeniu przesyłek i zbieranie podpisów.
  • Obowiązkiem będzie również odbieranie paczek od klientów.

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego umożliwiająca dobrą komunikację z przełożonym, kolegami w pracy oraz klientami – bardzo ważne
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • konieczne jest również doświadczenie w pracy na stanowisku kuriera
  • pracownik musi wykazywać się odpowiedzialnością, punktualnością i dużą kultura osobistą

Oferujemy:

  • umowa o pracę na niemieckich warunkach
  • dobre zarobki w wysokości 1200 euro do ręki
  • na miejscy zapewnione jest miejsce zamieszkania
  • dobre warunki pracy
  • zgrany zespół

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na poniżej podany adres e-mail:

  • robert-irl@o2.pl

W razie pytań prosimy dzwonić: +48 721556681 508250297.

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/kierowca-mechanik-lakiernik-blacharz/kierowca-b-kurier,761378.html

ID ogłoszenia: 28054141a658ad9e