€ od 9,39 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla operatora wózka widłowego Assamstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Assamstadt
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 lipca 2015 22:13

Ogłoszenie stałej pracy w Niemczech od zaraz na magazynie na stanowisku operatora wózka widłowego. Zatrudnienie w Assamstadt przy rozładunku, załadunku i zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Assamstadt

Nr referencyjny: PG/571

Zarobki:

  • na początek 9,39 euro brutto na godzinę pracy
  • po 6 tygodniach pierwsza podwyżka do 10,80 euro brutto/h
  • po 3 miesiącach pracownik otrzyma stawkę 11,27 euro brutto
  • zaś po 5 miesiącach 12,18 euro brutto za godzinę pracy

Opis zadań:

  • Praca na magazynie przy załadunku oraz rozładunku towarów.
  • Osoba zatrudniona będzie wykonywała swoje obowiązki obsługując różnego rodzaju wózki widłowe.
  • Inne zadania magazynowe np. zbieranie zamówień.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy przy obsłudze wózków widłowych
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie niemieckich uprawnień na wózki widłowe lub polskich przetłumaczonych na język niemiecki
  • dużą zaletą będzie prawo jazdy kat.B oraz posiadanie własnego auta

Oferujemy:

  • niemieckie warunki pracy, umowa z uwzględnieniem składek i ubezpieczenia
  • satysfakcjonujące zarobki
  • zorganizowane zamieszkanie – pracodawca przez pierwszy miesiąc dopłaca do kwatery 150 euro
  • zaliczki do pobrania raz w tygodniu
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • pomoc polskojęzycznych konsultantów
  • bezpłatny udział w procesie rekrutacji – nie pobieramy opłat za tłumaczenie dokumentów
  • prawo do urlopu

Aplikacja:
Zgłoszenia w formie wiadomości e-mail prosimy wysyłać na adres: praca@silverhand.eu z dopiskiem: PG/571

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/operator-wozka-widlowego-niemcy-2842865.html

ID ogłoszenia: 45255ace4b88946c