€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla pakowacza małego AGD i RTV Erfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erfurt
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 29 października 2015 02:08

Oferujemy pracę w Niemczech na stanowisku pakowacza przy pakowaniu sprzętów AGD i RTV. Zatrudnienie w Erfurcie dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz małego sprzętu RTV i AGD

Lokalizacja: Erfurt, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • praca na dziale przy małym sprzęcie AGD oraz RTV
  • pakowanie produktów
  • przygotowywanie towarów do wysyłki
  • inne zadania zlecone przez managera

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • chęć zatrudnienia na dłużej
  • dużą zaletą będzie gotowość do przyjechania swoim autem
  • znajomość języka niemieckiego wymagana jest przynajmniej na poziomie B1
  • odpowiedzialność, sprawność
  • uczciwość, obowiązkowość
  • sprawne tempo pracy
  • zdolności manualne

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • pracę w pełnym etacie
  • bardzo dobre zarobki
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • zatrudnienie w długotrwałej perspektywie
  • opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych powyższym ogłoszeniem prosimy o przesłanie zgłoszenia z CV na adres:

  • praca.niemcy@workexpress.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pakowaczka-z-j-niemieckim-3033744.html

ID ogłoszenia: 9295630f8112a07c