€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla pomocy kuchennej w restauracji Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 3 listopada 2014 01:19

Restauracja z Bremen poszukuje pracowników fizycznych na stanowisko pomoc kuchenna. Aktualna oferta pracy w Niemczech od zaraz przy zmywaniu i dbaniu o porządek na kuchni.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Lokalizacja: Bremen

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie wspierała prace na kuchni.
  • Do zadań należeć będzie: mycie naczyń i sztućców za pomocą maszyn zmywających oraz ręcznej zmywarki.
  • Pracownik będzie miał za zadanie myć zmywak i dbać i czystość i sprawność maszyn myjących.
  • Obowiązkiem będzie dbanie o przeprowadzanie sortowania odpadów oraz inne prace na kuchni.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • umiejętność szybkiego nauczenia się obsługi maszyn
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra sprawność fizyczna
  • atutem będzie posiadanie własnego samochodu

Gwarantujemy:

  • pracę do podjęcia od zaraz
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
  • praca również w weekendy
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • liczne dodatki godzinowe
  • wsparcie przy organizowaniu wyjazdów

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem: 12 661 64 00
Wiadomość mailową należy przesłać na adres: zeitmann.523814@poczta.startpraca.pl

źródło: http://www.praca4u.net/pomoc-kuchenna-niemcy-id251478.html

ID ogłoszenia: 741545653a082aa6