€ 10-18€ netto

Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla ślusarzy, spawaczy, monterów bez języka w Oldenburg lub Kleve

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Oldenburg lub Kleve
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 3 miesiące / 1 rok
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 września 2021 01:01

W rejonie Oldenburg lub Kleve od zaraz ogłoszenie legalnej pracy w Niemczech dla doświadczonych ślusarzy, spawaczy, monterów. Zatrudnienie bez języka przy spawaniu konstrukcji stalowych zgodnie z rysunkiem technicznym.

Opis stanowiska

Stanowisko : Monter konstrukcji lub Spawacz MIG-MAG

Miejsce wykonywania pracy: Niemcy (Oldenburg lub Kleve)

Termin rozpoczęcia pracy: wrzesień (nabór ciągły)

Wynagrodzenie: od 10 do 12€ netto – monter konstrukcji stalowych,
od 10 do 18€ netto – spawacz MIG-MAG.

Zakres obowiązków:

Monter: przygotowywanie i szczepianie elementów konstrukcji stalowych na podstawie rysunku technicznego, obsługa elektronarzędzi.
Spawacz: spawanie metodą MIG-MAG w oparciu o rysunek techniczny.

Elementy spawane: m.in. konstrukcje stalowe, kadłuby, rury, podajniki łańcuchowe, taśmociągi, oraz silosy ze stali czarnej.
Wymagania stanowiska

– min. 2-letnie udokumentowane doświadczenie w zakresie montażu lub spawania (również bez uprawnień),

– znajomość rysunku technicznego i izometrycznego,

– prawo jazdy kat. B – mile widziane,

– znajomość języka niemieckiego, ale nie jest to warunek konieczny.
Oferujemy

– stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

– umowę o pracę (spawacz) lub polską tymczasową umowę o pracę (monter),

– składki ubezpieczeniowe oraz podatki odprowadzane w Polsce przez pracodawcę,

– druk A1 oraz kartę EKUZ,

– bezpłatne zakwaterowanie,

– dojazdy do pracy samochodem służbowym,

– niezbędne narzędzia oraz odzież roboczą,

– możliwość wypracowania ponad 200 godzin miesięcznie,

– regularne zjazdy do Polski w oparciu o urlopy planowane,

– pomoc urzędowa dla osób współpracujących.

Powyższa publikacja stanowi ofertę pracy tymczasowej Agencji Zatrudnienia OREVIS Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 25436.

ID ogłoszenia: 3566138aa60d8d01