€ 1700-2000 euro brutto/mc

Oferta pracy w Niemczech od zaraz Düsseldorf bez języka na magazynie z napojami

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 15 maja 2017 03:50

Hurtownia napojów z Düsseldorfu zatrudni Polaka do pracy w Niemczech. Zatrudnienie na magazynie z napojami dla osób bez znajomości języka do podjęcia od zaraz.

Stanowisko: Magazynier
Miejsce: Düsseldorf, Niemcy
Pensja: 1700-2000 euro brutto miesięcznie
Rozpoczęcie: od zaraz

Opis zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za kompletowanie zamówień dla sklepów za pomocą skanera ręcznego oraz ręcznego wózka paletowego
  • dbanie o porządek na magazynie
  • przyjmowanie i rozkładanie dostaw
  • inne zadania zlecane przez kierownika zmiany

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • odpowiedzialność, dobra organizacja, pracowitość
  • niewymagana znajomość języka
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • agencja pośrednictwa pracy zapewnia bezpłatne zakwaterowanie na pierwszy miesiąc i pomaga w znalezieniu stałego zakwaterowania
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane na czas
  • zatrudnienie w Niemczech od zaraz
  • opiekę koordynatora Polaka na miejscu
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: magazyn-z-napojami/05/17

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 2785918d3abf03d8

5 komentarzy na “Oferta pracy w Niemczech od zaraz Düsseldorf bez języka na magazynie z napojami”

  1. Jestem zainteresowany ofertą pracy proszę o kontakt telefoniczny w sprawie większych szczegółów pod numerem 783834423

  2. Jakub111 na 18 maja 2017 @ 14:47

    Proszę o kontakt: 790 207 396

  3. Piotr Prygiel na 28 maja 2017 @ 12:10

    Jestem zainteresowany
    Prosze o kontakt :519543151

  4. dolly2016 na 29 maja 2017 @ 10:53

    Witam
    jesteśmy małżenstwem z Polski obecnie przebywamy w Niemczech bylibyśmy zainteresowani tą pracą mam doświadczenie w Handlu i mam uprawnienia na wózki z góry dziękuję za rozpatrzenie naszej prośby nr tel +4915163115750

  5. Jestem z kolegą zainteresowany ofertą pracy gotowi podjąć od zaraz tel. kontaktowy +48507771030