€ 2400-2500 € brutto

Oferta pracy w Niemczech od zaraz jako kierowca kat. CE, Düsseldorf – Walkingfloor

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Opublikowany: 12 kwietnia 2021 00:53

Legalna praca w Niemczech od zaraz dla kierowców kat. C+E – Walkingfloor. Zatrudnienie w rejonie Düsseldorf przy prowadzeniu pojazdu typu ciągnik siodłowy + naczepa z ruchomą podłogą w systemie Joloda, wywrotka lub BDF

LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

Kierowca CE – 2500 € – Düsseldorf – Walkingfloor
region zatrudnienia: Düsseldorf, Nadrenia Północna-Westfalia
Podstawowe obowiązki:
prowadzenie pojazdu typu ciągnik siodłowy + naczepa z ruchomą podłogą w systemie Joloda, wywrotka lub BDF
przewóz towarów na trasach krótkobieżnych lub dalekobieżnych
przewóz materiałów sypkich lub poczty
zabezpieczenie towaru
Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
praca od poniedziałku do piątku, zmiany dzienne i nocne
niemiecką umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą
pracę w dobrze prosperującej firmie
wynagrodzenie na umowie w wysokości 2400-2500 € brutto (trasy dalekobieżne) lub 2200-2300 € brutto (trasy krótkobieżne)
diety w wysokości 12/24 € netto dziennie
Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:
pracę w stabilnej finansowo firmie – terminowość wynagrodzeń,
prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
27 dni płatnego urlopu wypoczynkowego
Wymagamy:
prawa jazdy CE z kodem 95, karta kierowcy
minimum 2 lata doświadczenia jako kierowca CE
podstaw w komunikacji w j. niemieckim, angielskim lub rosyjskim
Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. +48 500800870

aplikuj: rekrutacja@luksmann.pl
Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.luksmann.pl
Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann HR oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann HR z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1/83 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

ID ogłoszenia: 177606f359334dfc