€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech od zaraz jako pokojówka w hotelu Berlin sprzątanie pokoi gościnnych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 27 października 2016 03:20

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na stanowisku pokojówki – pokojowego. Zatrudnienie w hotelu mieszczącym się w Berlinie dla Polaków do podjęcia od zaraz.

Stanowisko: Pokojówka – pokojowy
Miejsce zatrudnienia: Berlin
Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Nr referencyjny: DE/B/ZIM/05

Zakres zadań:

  • pracownik odpowiedzialny będzie za sprzątanie pokoi gościnnych oraz przyległych do nich sanitariatów
  • konieczność zmiany ręczników i pościeli
  • odkurzanie, mycie podłóg, uzupełnianie środków higienicznych oraz inne zadania zlecone przez koordynatora

Oczekiwania:

  • zdolność do wykonywania zleconych zadań w zgodzie z zasadami BHP
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • wysoka motywacja, przykładanie się do zadań
  • dobra kondycja i szybkość
  • uczciwość
  • profesjonalizm

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zgodną z niemieckimi standardami
  • pełny wymiar godzinowy
  • możliwość pobierania świadczeń socjalnych
  • długotrwały okres zatrudnienia
  • satysfakcjonujące zarobki
  • nadgodziny dodatkowo płatne
  • zamieszkanie
  • płatny urlop dodatek na święta

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt mailowy :

  • info@walterfachkraft.pl

Lub telefoniczny, pod numerem: +48 71 3666081

źródło: http://www.germanpersonnel.de/persy/l/job/ayyf/b3/10963+Berlin+Pokoj%C3%B3wka_Pokojowy

ID ogłoszenia: 367581152146f90a