€ Euro

Oferta pracy w Niemczech od zaraz jako pracownik magazynu z zabawkami w Herrieden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Herrieden
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: pełny etat
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 listopada 2017 02:18

Hurtownia zabawek z Herrieden poszukuje od zaraz pracowników magazynu do podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie przy komisjonowaniu oraz pakowaniu artykułów.

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech, Austrii i Holandii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU Z ZABAWKAMI (K/M)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Pakowanie oraz komisjonowanie zabawek
Praca ze skanerem
Przygotowywanie towarów do wysyłki
Obsługa maszyn produkcyjnych
Prace porządkowe na magazynie
WYMAGANIA:
KOMUNIKATYWNA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
Prawo jazdy kat. B + własny samochód na wyjazd (warunek konieczny)
Gotowość do pracy w systemie zmianowym
ZAPEWNIAMY:
Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
Pełny pakiet socjalny
Długotrwałe zatrudnienie w renomowanym niemieckim zakładzie produkcyjnym
Atrakcyjne wynagrodzenie (9,85 euro brutto/godzina+ 7,50 euro netto diety/ przepracowany dzień. Stawka godzinowa wzrasta co 6 tygodni)
Zakwaterowanie
Możliwość pracy dla PAR (Warunek: KOMUNIKATYWNA znajomość języka niemieckiego)
Pomoc w organizacji wyjazdu
Pomoc w tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentów
Stałą opiekę ze strony ImpactJob
Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ImpactJob Monika Kowacz z siedzibą w Skawinie (NIP 6792949839) moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji do pracy za granicą oraz w celu ich umieszczenia w bazie danych osób zainteresowanych pracą za granicą. Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych każdy ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, zarządzania, zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Podanie danych, jak również zgoda na ich przetwarzanie, jest dobrowolne.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 205a02f996253a2