€ 2100-2500 euro brutto/mc

Oferta pracy w Niemczech od zaraz kierowca kat.B przewóz Vipów Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 12 września 2016 02:30

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech na stanowisku kierowcy kat.B – do spraw klientów premium. Zatrudnienie w Monachium z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Kierowca
Miasto: Monachium, Niemcy
Wynagrodzenie: 2100-2500 euro miesięcznie brutto
Start: od zaraz

Zadania:

  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przewóz klientów samochodami luksusowymi, np: audi A8, mercedes S klasy czy bmw7
  • pracownik zajmuje się obsługą klienta – przewozem z punktu A do punktu B, czasem są to krótkie trasy, innym razem przewóz po kraju
  • konieczne jest dbanie o auto służbowe – oddawanie na myjnie, tankowanie, kontrola stanu, uzupełnianie środków dla klientów – wina, wody, miętówek, itp.

Oczekiwania:

  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego i angielskiego
  • czynne prawo jazdy kat.b – przynajmniej od dwóch lat
  • zaświadczenie o niekaralności
  • duża odpowiedzialność, dyskrecja
  • wysoka kultura osobista, miła aparycja
  • elastyczność godzinowa
  • wiek pomiędzy 22-38

Oferujemy:

  • wsparcie w znalezieniu zamieszkania
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę od zaraz
  • wysokie wynagrodzenie
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta
  • wdrożenie i szkolenia pracownicze

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w nagłówku: Kierowca kat.B, Monachium, 2016.

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-dla-kierowcy-kat-b-przy-przewozie-vipow-monachium/

ID ogłoszenia: 54757d730a08a37f

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech od zaraz kierowca kat.B przewóz Vipów Monachium”

  1. Witam czy oferta jest nadal aktualna jeśli tak jestem bardzo zainteresowany ofertą pracy, praca jest bardzo ciekawa oraz z racji tego że przeprowadzam się do Monachium, więc myślę że to jest plus.

    Pozdrawiam