€ 2000 euro brutto + dodatki

Oferta pracy w Niemczech od zaraz – Kierowcy kat. C, C+E 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Różne
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 lipca 2018 06:50

Od zaraz aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla kierowców kat. C lub C+E przy przewozach towarów do supermarketów na terenie całego kraju. Podstawowa znajomość języka jest wymagana.

Opis stanowiska : przewozy i zaopatrywanie marketów sieciowych w towary spożywcze. Praca w różnych miejscowościach na terenie Niemiec

Stawka:

2000 Euro brutto za 208 godzin pracy

24 Euro diety za każdy przepracowany dzień,

52 Euro diety za przepracowaną sobotę ( jeśli sobota pracująca)

Godziny pracy:

Praca od pn do pt. ,ale czasami mogą zdarzyć się 2 soboty pracujące w miesiącu.

2 zmiany: 02:00 i około 11:00 – 12:00

Zakwaterowanie:

darmowe

Wymagania:

Min. roczne doświadczenie przy przewozach artykułów spożywczych
Prawo jazdy kat. C lub C+E
Własny transport ze względu na potrzebę dojazdów z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
Podstawowa znajomość języka niemieckiego
Zaangażowanie i dyspozycyjność

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie
Zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
Ubezpieczenia, składki socjalne i emerytalne odprowadzane w Niemczech
Możliwość ubiegania się o Kindergeld oraz inne świadczenia socjalne
Pomoc w organizacji darmowego zakwaterowania

Z naszej strony gwarantujemy pełne wsparcie i pomoc w języku polskim

Aplikować można na adres : info@ap-partner.pl

ID ogłoszenia: 7415b4475316db30

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: AP-Partner
  • Zarejestrowany od: 10 lipca 2018

Inne przedmioty dodane przez AP-Partner

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez AP-Partner »